25.7.2016

Balík do Belgie

balík do belgie

Při posílání balíků do zahraničí je vždy třeba dodržovat několik legislativních pravidel, abychom si byli jistí, že balík nebude zadržet na hranicích a dorazí v pořádku na místo určení. Je důležité předem si zjistit, jaké zákony jsou platné v dané zemi, a ty potom respektovat. Týká se to vyplňování různých formulářů, celních a dalších poplatků nebo toho, co můžeme a nemůžeme poslat. Pro některé druhy zboží totiž platí přísná omezení.

Cena se slevou

coins

První balík již od 314,-

Rychlost


Balík doručíme do 3 dnů

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík do Belgie

Pravidla je nutné dodržovat

Pokud posíláme balíky do vzdálenějších míst za hranicemi Evropy, musíme se připravit na vyšší administrativní zátěž, delší dobu dodání a samozřejmě i vyšší cenu odvíjející se od nákladů na dopravu. Ovšem pokud chcete poslat balík v rámci Evropské unie, nemusíte platit žádné clo a vše je maximálně zjednodušeno tak, abyste si nemuseli lámat hlavu s žádnými nařízeními.

Omezení týkající se obsahu balíku se ve většině evropských zemí včetně Belgie vztahují na návykové látky jako alkohol a tabák, někde je regulováno posílání drahých kovů, šperků či kožešin. Opatrnost je na místě vždy, když chceme posílat zbraně nebo jiné potenciálně nebezpečné předměty. Pokud si nejste jisti, zda váš balík náhodou neobsahuje některý ze zakázaných předmětů, doporučujeme i to předem ověřit – pomůže například naše zákaznická linka.

Chystáte se poslat balík do Belgie?

Belgie, která představuje samotné srdce Evropské unie, je od České republiky vzdálená zhruba devět set kilometrů. Autem byste tam tedy byl za nějakých devět hodin, letadlem asi za hodinu.  Pokud k tomu však připočtete případné dopravní zácpy, čekání na odbavení na letišti, zpoždění či nenavazování leteckých spojů… rázem se nám ta cesta pěkně protáhne. Když chcete do Belgie poslat třeba jen jediný balíček, nemá samozřejmě žádný smysl, abyste kvůli tomu cestovali s ním. Úplně bude stačit, když si objednáte služby přepravních společností. Třeba takový Zaslat.cz to umí nejlevněji a tak rychle, jak je to jenom možné. Garantujeme doručení balíku na cílové místo v Belgii už do tří pracovních dnů. Vyjde vás to levněji, ušetříte čas a starosti spojené s organizací cesty.

Všechno vyřídíme za vás

Díky tomu, že zboží posílané do Belgie je osvobozeno od celních poplatků, odpadá povinnost vyplňovat celní prohlášení a s tím související další dokumenty, například komerční fakturu (která je potřeba při importu balíků do České republiky). Jediné, co tak potřebujete, chystáte-li se odeslat balík směr Belgie, je mít ho pěkně připravený a znát přesnou adresu. Náš kurýr si ho pak jednoduše vyzvedne na vámi určeném místě, nalepí na něj štítek (ten rovněž připravíme za vás) a předá ho dál. Balík bude zdarma pojištěn a jeho cestu následně můžete sledovat online.
Jednoduché, co myslíte?

Pokud tedy znáte někoho v Belgii, můžete mu udělat radost například milým dárkem. Naši kurýři už se těší, až si ho u vás budou moci vyzvednout. Zavolejte třeba ještě dnes! A kdybyste náhodou moc spěchali a tři dny pro vás byly moc dlouhá doba, nezoufejte. Služba expresní doručení umožní dopravit váš balík do Belgie již do 24 hodin.

O 65 Kč levnější než Česká pošta!