24.7.2016

Balík do Dánska

balík do dánskaZemě na Jutském poloostrově, kterou obývá jen něco málo přes pět milionů lidí, možná nepatří mezi nejoblíbenější turistické cíle – za svou letní dovolenou by asi většina z nás zamířila spíše na jih. Ale přesto má Dánsko své zvláštní kouzlo, které stojí za to si vychutnat, až zde jednou budete. Království malé mořské víly, drsného mořského příboje, špičkových detektivek a také specifické mentality oficiálně sice nenáleží do Skandinávie, ale lze říci, že k ní má velmi blízko. Delibarry však dokáže doručit balík i na drsný sever, do krajiny fjordů, studených větru a také třeba do Grónska nebo na Faerské ostrovy, což jsou regiony, které k Dánskému království oficiálně náleží.

Cena se slevou

coins
První balík již od 314,-

Rychlost


Balík doručíme do 3 dnů

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík do Dánska

Váš balík bude v Dánsku třeba už zítra

Potřebujete poslat balík do Dánska, ale nevíte tak docela jistě, jak na to? V Delibarry vám se vším poradíme. Pojďme se na to společně podívat.
Dánsko je součástí Evropské unie a to pro transport balíků a zásilek představuje jednoznačnou výhodu. Díky minimální administrativní zátěži nepotřebujete ani vy, ani my v Delibarry vyplňovat žádné dokumenty vše tak zvládneme naprosto bleskem, takže doručení pak garantujeme do tří pracovních dnů. Pokud byste to potřebovali stihnout ještě rychleji, ani to není vyloučeno. Stačí využít službu expresní přepravy. Náš kurýr pak zajistí, že balík najde svůj cíl do 24 hodin od chvíle, kdy byl předaný doručovací službě. Pokud si přepravu objednáte do 12. hodiny, budeme u vás ještě odpoledne a následující den je balík tam, kde jste ho chtěli mít.

Co je třeba zařídit, pokud posíláte balík do Dánska

Zmínili jsme, že Dánsko (s výjimkou Grónska a Faerských ostrovů) je součástí Evropské unie. Pro zboží pohybující se v jejím rámci platí, že nepodléhá žádnému clu. Což s sebou logicky nese i osvobození od povinnosti vyplňovat celní prohlášení a platit přidružené administrativní poplatky, stejně jako vyplňování komerční faktury, která je vázána právě na proclené zboží. Jediné, co je tak třeba si hlídat, je tedy obsah balíku. Nezapomínejte, že v Dánsku platí regulace pro posílání starožitností, kožešin, šperků, cenných kovů a drahých kamenů. Nechcete-li tedy riskovat, že bude váš balík na hranici zabaven, raději se těmto položkám vyhněte.

Kromě toho je však posílání balíků do Dánska tak snadné, jak jen může být. Jediné, co od vás v Delibarry potřebujeme, je mít připravený balík. My už si ho od vás pak přebereme přímo v místě vašeho bydliště (nebo kdekoliv jinde, kde si to určíte), opatříme ho vytištěným štítkem se všemi potřebnými údaji a pošleme ho do světa. Váš balík bude u svého cíle kdekoliv v Dánsku nejrychleji, jak je to jen možné. Zdárné doručení lze sledovat i online. A pokud byste přece jen měli nějaké obavy, že vaše zásilka nedorazí v pořádku, můžete na ně klidně zapomenout. Všechny zásilky totiž máme pojištěné.
Chci využít slevu 200,- Kč na první zásilku do Dánska!