Česká pošta-balík do ruky

V dnešní době se snažíme ušetřit čas, co nejvíce to jde. Pomáhá nám v tom služba od České pošty balík do ruky, abychom nemuseli stát ve frontě na poště necháme si zaslat balík do ruky.  Předání balíku do ruky je možno předat kdekoliv dle přání zákazníka. Posílejte balíky pohodlně z domova přes zaslat.cz

Co znamená Balík do ruky?

Se službou balík do ruky můžete posílat balík do hmotnosti 50 kg na jakoukoliv adresu v rámci České republiky.  Garance doručení přímo do rukou adresáta již následující pracovní den od podání zásilky. Je zde možnost využití služby Komplexní doručení, při které bude zásilka doručena zákazníkovi přímo do bytu nebo třeba do kanceláře.

Proč je Balík do ruky výhodný?

Adresát si může upravit čas nebo způsob doručení. Na webu i v mobilní aplikaci je služba poskytující změnit termín doručení i způsob doručení. Ve vybraných lokalitách je možnost doručení v odpoledních hodinách. Možnost garantovaného času do určité hodiny nebo sobotu a neděli a ve statní svátek. Adresát je informován o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem v den podání. Pokud adresát není zastižen, může se dohodnout na opětovném doručení v jiném termínu, který mu bude lépe vyhovovat.

Odesílání Balíku do ruky

Zabalenou zásilku opatřenou adresními údaji stačí přinést na poštu a předložit zákaznickou kartu nebo vyplnit podací lístek. Balík je možno podat ve vybraných poštách. Dále využití služby odvoz balíku. Balík bude vyzvednut u Vás doma či v práci. Pokud chcete, aby byl adresát předem elektronicky informován musíte předat kontaktní údaje-mobilní telefon nebo email. Za předání kontaktu na adresáta navíc získáte slevu ze základní ceny služby. Pokud nebude balík adresátem vyzvednut ani po druhém upozornění pošty, bude poslán bezplatně zpět odesílateli. Pokud si zvolíte službu e-Dodejka, budete informován stejně jako o převzetí balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Čekání na Balík do ruky

Pokud nebyl balík do ruky doručen je možnost vyzvednutí balíku na poště bez nutnosti prokazovat totožnost. Zde stačí předložit kód pro vyzvednutí, který adresát nalezne v SMS nebo v e-mailovém avízu o uložení. Zásilku může vyzvednout i třetí osoba. Výzva k vyzvednutí zásilky bude také uložena ve Vaší poštovní schránce.

Se službou zaslat.cz je vše jednoduché

Služba zaslat.cz poskytuje všechny dopravce na jednom místě například TNS,  PPL a GLS. Nabízí nejlepší ceny na trhu. O své zásilce budete mít neustálý přehled, kde se právě nachází a to díky sledovacímu číslu. Vyzkoušejte službu zaslat.cz spokojenost zákazníků na prvním místě.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *