12.6.2016

Přeprava a doprava kusových zásilek – expresní

přeprava kusových zásilekVítejte v Delibarry – mezinárodní i vnitrostátní přeprava kusových zásilek je pro nás denním chlebem. Zajistíme, že se váš balík dostane z bodu A do bodu B v rekordním čase, spolehlivě a navíc za rozumnou cenu. Jak je to všechno možné? Čtěte dál, objasníme vám to.

 

Pohodlí

sofa

Odesílejte balíky z pohodlí svého gauče

Rychlost


Balík doručíme do 48 hodin po Evropě a do do 96 hodin po celém světě

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat kusovou zásilku

Kamkoliv na světě

Náš koncept je v zásadě jednoduchý. Propojujeme totiž zákazníky kurýry od našich silných partnerů – jistě jste již někde viděli třípísmenná loga renomovaných firem jako GLS nebo TNT. S těmito králi světové logistiky máme uzavřené výhodné smlouvy. Sít evropských i světových dálnic, silnic a silniček dennodenně brázdí tisíce dodávek s výše zmíněnými nápisy na boku. Dokážou na světě najít jakékoliv místo a doručit tam váš balík nebo kusovou zásilku. Jestli chcete něco poslat po Česku, stihneme do 24 hodin. Ráno odevzdáte, večer to dorazí. Potřebujete poslat kusovou zásilku kamkoliv po Evropě? Do 48 hodin jsme tam. A jestli trváte na rychlejším vyřízení a dva dny si nemůžete dovolit (víme, že čas jsou peníze), nabízíme řešení: expresní dopravu kusových zásilek. Svůj cíl pak balík najde už druhý den, tedy do 24 hodin. A ve světě? Garantujeme doručení do 96 hodin, obvykle to však stíháme již za tři dny, tedy do 72 hodin. Zkrátka, jsme jako blesk. Přijde vám to nemožné? Je jenom jeden způsob, jak se přesvědčit o opaku. Vyzkoušejte nás!

728x90-1461755473.jpg

Jak jsme na tom s cenami

Víte, kolik váží průměrný balík posílaný přes dopravní služby, třeba jako Delibarry? Jsou to 3 kg. Nejčastěji posíláte do Česka a do velké Británie. A chcete to samozřejmě nejen co nejrychleji, ale hlavně co nejlevněji. Chápeme, že pro zákazníky jsou ceny klíčové a proto přicházíme na trh s mimořádně výhodnými nabídkami. Ale také víme, že klienti nejprve chtějí nějaký důkaz.

Zaměřili jsme se proto na ceny u nás a u konkurence a sestavili přehlednou tabulku, kterou najdete na našem blogu. Jak si stojíme? Není to nejhorší. Ba naopak – jsme rádi, že můžeme s klidným svědomím doložit, že naše ceny patří vždy k těm nižším. Zmíněnou tříkilovou zásilku doručíme v případě standardních tarifů (tedy klasické doručení bez expresního) až třikrát levněji než u konkurence.

A ještě něco: pro nové zákazníky jsme připravili slevu dvě stovky na jejich první balík. Tak nezapomeňte: jakmile budete potřebovat doručit kusovou zásilku, v Delibarry už na vás čekáme.

Chci poslat zásilku se slevou