12.6.2016

Balíky do/z Anglie

Doprava balíků anglie

Z Londýna je to do Prahy více než tisíc dvě stě kilometrů, takže pokud byste se vydali na cestu autem, musíte počítat s přinejmenším dvanáctihodinovou cestou. K tomu ještě připočtěte dobu strávenou v případných kolonách a překonání bariéry v podobě lamanšského průlivu (buď na trajektu, nebo přes Eurotunel vedoucí pod mořem) a rázem se cesta do Spojeného království pěkně protáhne.

Cena se slevou

coins

První balík již od 175,-

Rychlost


Expresní balík doručíme i do 24 hodin

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Z Anglie nebo do Anglie jako na běžícím pásu

A teď si představte, že potřebujete poslat balík – balík do Anglie. Anebo naopak – očekáváte balík z Anglie. Objednali jste si třeba zboží v místním e-shopu, například dětské oblečení z Anglie? Samozřejmě, že pro něj nepojedete přes polovinu Evropy sami, ale někomu tento úkol svěříte. Někomu, kdo se v tom vyzná a dokáže za vás vyřídit všechnu potřebnou administrativu. Komu? Samozřejmě že profesionálům z Zaslat.cz, kteří vědí, jak na to. Přeprava zásilek z nebo do Velké Británie je pro nás naprostou hračkou. Zvládáme to za prvé rychle (garantujeme doručení do 3 dnů a v případě expresní zásilky už do 24 hodin), spolehlivě (nezastaví nás nic, počasí už vůbec ne) a hlavně: za nízké ceny. Poslat balík do Anglie nejlevněji dokáže jenom Zaslat.cz.

Seznamte se s dokonalým systémem

A jak to celé funguje? Naši dispečeři dokážou propojit širokou síť kurýrů, kteří se pohybují po celé Evropě, a zajistit, že si balík vyzvednou přímo u vás doma. Kurýr zajistí nejen převzetí zásilky nebo balíku, ale také vytiskne a nalepí na balík potřebný štítek, takže vy se nemusíte starat o nic navíc. Kurýr předá vaši zásilku dále, a jakmile se balík dostane na území Velké Británie, převezme si ho místní společnost ParcelForce, která vyhledá konkrétního příjemce. Ceník poštovného z Anglie do ČR je dostupný na webových stránkách RoyalMail, tedy královské pošty. Při plánování dopravy balíku do Anglie (potažmo celé Velké Británie) je nutné mít na paměti, že britská pošta funguje pouze o pracovních dnech. Ale nebojte se, že bychom vám kvůli tomu naúčtovali dny navíc. Svátky a víkendy bere v potaz náš praktický online kalkulátor, který vám pomůže naplánovat trasu vašeho balíku od startu až do cíle. Jeho pohyb pak můžete sledovat přes internet a přesvědčit se, že v Zaslat.cz držíme slovo a dodáme jej včas.O 65 Kč levnější než Česká pošta!