12.6.2016

Expresní přeprava a doručení zásilek

expresní přeprava balíků a zásilekKolem dopravy a přepravy, ať už vnitrostátní nebo mezinárodní, se v Delibarry pohybujeme dnes a denně. Máme pod palcem všechno, co s tím souvisí, aby vy už jste nemuseli vyřizovat vůbec nic navíc. Držíme se tří zásad: rychlosti, spolehlivosti a rozumných cen. Našimi zákazníky jsou kromě velkých firem i jednotlivci nebo domácnosti, kteří zkrátka chtějí někam poslat balík nebo zásilku. Někdy to nespěchá. Ale někdy… včera bylo pozdě.

Pohodlí

sofa

Odesílejte balíky z pohodlí svého gauče

Rychlost


Balík doručíme do 48 hodin po Evropě a do do 96 hodin po celém světě

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat expresní zásilku

Když je málo času, přichází na řadu expres

Je nám to jasné, občas je prostě času tak málo, že každá minuta navíc představuje naprosto nehorázné zdržení. A v takovém případě si nemůžete dovolit čekat, až balík procestuje celý svět, když mu to přece trvá desítky hodin. Proto nabízíme i expresní přepravu zásilek – právě pro takové mimořádné situace, kdy je potřeba balík mít na svém místě co nejdříve.
Doručení za 24 hodin můžeme zaručit po Evropě. Potřebujete urychleně poslat zásilku do Dánska? Balík do Maďarska, Rumunska nebo Řecka? Pokud ho odevzdáte ráno nebo dopoledne, večer tam bude. Je to sice o něco dražší, ale zato neskutečně praktické a stejně spolehlivé, jako v případě klasické zásilkové služby. Připomínáme, že běžně doručujeme po Evropě do 48 hodin a po světě obvykle do 72, nejpozději do 96 hodin. S expresní zásilkou je to dvakrát rychlejší.

728x90-1461755473.jpg

Jak funguje expresní doprava balíků

Expresní zásilky jsou naší specialitou. Propojujeme kurýry se zákazníky, takže ti nemusejí udělat nic víc, než odevzdat balík. Vše pak už je na kurýrovi. Našimi partnery jsou renomovaní profesionálové z firem jako DHL, TNT nebo GLS. Ti všichni se zabývají doručováním balíků a logistikou již pěknou řádku let. Za tu dobu dokázali vychytat všechny mouchy, ale stále hledají prostor pro zlepšování. Společně klademe důraz na rychlost, preciznost a špičkovou péči o každou zásilku. Abychom si byli jistí, každý vás balík navíc zdarma pojistíme, takže ho nám můžete svěřit úplně bez obav. A pokud byste přece jen chtěli mít přehled o tom, kde se právě nachází? DHL expres nebo TNT expres sledování zásilky jsou služby, které vám umožní sledovat zásilku online. Získáte tak neustálý přehled o jejím pohybu po České republice, nebo dokonce po celé Evropě. A zítra už bude v cíli. Zkuste to s Delibarry!

Chci poslat zásilku se slevou