8.5.2019

Jak poslat balík do Itálie

Itálie je místem časté turistické destinace, kterou ročně navštíví tisíce turistů jak ze světa tak i české republiky. Není se co divit. Je to krásná země zalitá sluncem, krásnými plážemi, ale i posetá horami. Ale i taková země nemá vše a čas od času něco potřebují doposlat. Právě v takových chvílích přicházíme na řadu my s naší přepravní společností. Do Itálie i z Itálie přepravujeme balíčky všeho druhu v opravdu velkém množství. Při garanci doručení do tří dnů a profesionální zákaznickou podporou se není čemu divit, že naši přepravci mají stále plné ruce práce. Tak neváhejte a zkuste to s námi i Vy. Budete mile překvapeni jak snadné a pohodlné to je.

Výsledek obrázku pro vlajka Itálie

Cena se slevou

coins


První balík již od 346,-

Rychlost


Balík doručíme do 3 dnů

Jednoduchost

task


Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík do Itálie

Doručování balíků v Itálii

Itálie je poměrně rozmanitá a zasílání balíků má v různých částech země různá pravidla. Tak ku příkladu při zasílání balíků do San Marína platí jiný celní pravidla, než ve zbytku Itálie. Obdobné je to také s Vatikánem. Nemusíte z toho však mít strach. Právě od toho jsme tu pro Vás my. S veškerými náležitostmi rádi pomůže a zajistíme, že se Váš balíček dostane do správných rukou. Za tím si stojíme a jako důkaz poskytujeme bezplatné pojištění balíků do 5000 Kč.

O Itálii víme vše

O Itálii je známo, že se rozkládá na Apeninském poloostrově, který se nachází na jihu Evropy. Na své si zde přijdou příznivci lyžování, horské turistiky, ale i milovníci pláží a moře a vodních radovánek. Se svojí rozlohou více než 300 tis Km2 se jedná o 69 největší zemi světa. Doručit po takové zemi balíček včas může být tedy pěkný oříšek. Ne však pro nás. Díky naší síti přepravců a vyspělým technologiím, které při přepravě využíváme, se nikdy nemůže stát, že by se balíček někde zatoulal, anebo zůstal ležet zapomenutý na celnici. Celý proces je plně automatizovaný a cestu svého balíčku můžete pohodlně sledovat prostřednictvím počítače, nebo svého telefonu. Tak na co ještě čekáte? Stačí kliknout na následující odkaz a Vaše zásilka je již na cestě.

Chci využít slevu 200,- Kč na první zásilku do Itálie!