12.6.2016

Balíky a poštovné z nebo do Polsko

balík do polskaDo Polska to máme co by kamenem dohodil, a tak není divu, že mezi Polskou a Českou republikou dochází o čilému obchodnímu ruchu. Dennodenně putují dopravními koridory mezi Českem a Polskem tisíce balíků a zásilek, které v rukou kurýrů absolvují náročné trampoty, aby se v pořádku octily u svých nových majitelů. Chcete i vy poslat balík do Polska? Není nic snazšího, než svěřit to do rukou profesionálních dopravců. U nás v Delibarry všechno vyřídíme za vás a to do osmačtyřiceti hodin. K tomu jako bonus nabízíme nízké ceny a pojištění zdarma.

Cena se slevou

coins
První balík již od 189,-

Rychlost


Expresní balík doručíme i do 24 hodin

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík z/do Polska

Jak poslat balík do Polska

Balík můžete samozřejmě poslat i pomocí státních služeb. Česká pošta balík do Polska doručí stejně dobře jako jakýkoliv jiný dopravce. Poštovné do Polska naleznete na webových stránkách České pošty. Ale pro vás jako zákazníka to znamená, že budete muset balík donést na nejbližší pobočku pošty a navíc vám nikdo nezaručí, za jak dlouho se balík do cílové destinace dostane.
Jestli chcete vsadit na jistotu, pak dejte přednost soukromým firmám, které jsou specializované na dopravu zásilek a balíků a mají pod palcem nejen celou Evropu, ale i celý svět. Přesně vědí, jaká pravidla kde platí, jaké poplatky je třeba uhradit, zda je nutné na zboží uvalit clo či nikoliv, případně zda musíte vyplňovat nějaké speciální formuláře a připojovat je ke svým zásilkám. Delibarry tohle všechno vyřídí za vás. A v případě balíků do Polska toho naštěstí nebude nijak moc. Protože se jedná o stát spadající pod Evropskou unii, posílání balíků nepodléhá žádným zvláštním předpisům, neplatí se celní poplatky a přes hranice se lze pohybovat naprosto svobodně. To všechno přispívá k tomu, že balík najde nového majitele do dvou dnů. A kurýr mu ho navíc předá přímo do vlastních rukou, takže nebude muset spěchat na poštu.

V Polsku jsme jako doma

U nás v Delibary víme, že zákazník chce především kvalitu za nízkou cenu. Díky tomu, že dokážeme propojit jednotlivé kurýry a jejich zásilky, maximálně ušetříme nejen čas, ale i náklady a výsledná cena tak bude více než příznivá. Můžeme hrdě prohlásit, že ve srovnání s konkurencí patří naše ceny vždy k těm nižším.

Evropu známe jako své boty. V každé zemi zde máme kurýry, kteří již čekají na vaše balíky, třeba právě do Polska. Tak na co čekáte? Již víte, že je to velmi jednoduché. Doručit zásilku do Polska nebylo nikdy snazší. Ale kdyby vám přece jen nebylo něco jasné, není problém zavolat a na všem se domluvíme. My jsme tu pro vás, ne naopak. Přesvědčíte se?
Chci využít slevu 200,- Kč na první zásilku do/z Polska!