Jak poslat balík přes PPL

Snad každý z nás někdy potřeboval odeslat balíček, dopis, nebo nějakou zásilku. Tuto službu nabízí mnoho přepravců, ale ne u každého se můžete spolehnout, že se Váš balíček nikde nezatoulá, bude doručen na požadovanou adresu a bude v celku a nepoškozený. My Vám to zaručit můžeme.

Jsme společnost PPL a patříme v české republice mezi největší přepravce zásilek. Jsme držitelem certifikátu kvality a rychlý rozvoz zásilek pro Vás každý den zajišťuje více než 1500 vozů. Zásilky rozesíláme také do zahraničí a zajišťujeme i přepravu palet pro smluvní partnery.

A jak to celé funguje?

Je to velmi jednoduché stačí kliknout na následující odkaz a následně vyplnit všechny potřebné údaje jako jsou, preferovaný způsob úhrady, zda se jedná o balík po ČR nebo do zahraničí, údaje o rozměru balíku a Vaše iniciály. Jakmile budete mít vše hotové tak kliknete na tlačítko Shrnutí a pokladna kde zadáte svůj email a uhradíte přepravu zásilky.

Jaké podmínky musí balík splňovat?

Stačí si pamatovat, že balík nesmí být těžší než 31,5 Kg a nesmí přesahovat rozměry 100x50x50cm. Zásilku není možné uhradit dobírkou. Balík vždy přepravujte v kartonové krabici. Dejte si také pozor na to, aby nebyl oblepen strečovou fólií, zavázány provázky a podobně, nebo Vám balík nepřepraví.

Jak Zásilku předat?

První možností je doručit balík na jedno z prodejních míst Parcelshop, kde Váš balíček přijmou a zajistí jeho odeslání. Další možností je objednat si svoz balíčku a předat jej řidiči na Vámi zvoleném místě.

Sledování objednávky

Každá zásilka je opatřena čárovým kódem a díky několika skenům v průběhu přepravy ji můžete sledovat téměř na každém kroku. Díky přiřazenému kódu může kontrolovat stav a polohu zásilky z pohodlí domova přes počítač nebo mobilní telefon. Zákazníkům jsou zároveň posílány statistické výstupy se stavem jednotlivých zakázek včetně vyhodnocení kvality doručení. Doručení zásilek je zpravidla velmi rychlé, tedy do druhého dne od převzetí balíku. V případě, že je nutné zásilku předat z balíkové přepravy na paletovou, proběhne doručení až třetí den.

Služba PPL je u nás i v zahraničí již stálicí, avšak limity na rozměry balíků a pravidla pro přepravu mohou být pro mnohé velmi limitující. Pokud mezi ně patříte i Vy, nebo nejste příznivci společnosti PPL, využijte službu zaslat.cz, která se vyznačuje velkou rychlostí a velmi příznivými cenami.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *