Vnitrostátní přeprava balíků a zásilek po ČR

22.5.2016

Vnitrostátní přeprava po ČR

Svět vnitrostátní přepravu balíků pro nás znamená expresní doručení za bezkonkurenční ceny. Díky našemu propracovanému systému jsme schopni zásilky doručovat do 24 hodin a to již od 99,- Kč. Vážíme si našich zákazníků, proto Vám na první vnitrostátní přepravu balíků po Česku dáme 200,- Kč slevu!

 

Cena se slevou

coins
První balík již od 90,-

Rychlost


Balík doručíme i do 24 hodin

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík po česku

Dvě auta vyjedou ze stejného místa, jedno z nich je sice pomalejší, ale vyjede dříve. Kdy ho rychlejší auto dožene?

Dva cyklisté jedou proti sobě, jeden jede rychlostí x, druhý rychlostí y – kdy se setkají?

A do třetice: Dva běžci vyběhli ve stejný okamžik, ale každý se pohybuje jinou rychlostí. V jaké vzdálenosti bude ten pomalejší, až první dorazí do cíle?

Vzpomínáte…? Ano, takhle nás učitelé ve školních lavicích trápili s příklady na pohyb. Ale nebylo to samoúčelné.
Již tisíce let se totiž předměty neustále pohybují z bodu A do bodu B, ať už je někdo převáží, nosí, táhne nebo přemisťuje jiným vhodným způsobem. Ne nadarmo pochází slovo „transport“ z latiny. Ale zatímco ve starověku si lidé museli vystačit s dřevěnými vozy taženými koňmi a cesta jim trvala třeba měsíce, dnes jsou možnosti mimořádně široké.

Právě proto, že každý z nás přece občas potřebuje něco dopravit někam po Česku, jsou tu firmy jako Delibarry, které se tohoto úkolu s radostí zhostí, aby vy jste už nemuseli. Dokážou propojit jednotlivé kurýry, dopravce a zákazníky, vyřídit veškerou administrativu, postarat se o bezpečnost převážených balíků a vše to stihnout v rekordním čase.

Vítejte ve světě vnitrostátní dopravy – ve světě, kde svůj balík ráno odevzdáte kurýrovi a večer si ho vyzvedne cílový zákazník na libovolném místě kdekoli v České republice. Ve světě, kde se z měsíců staly hodiny a kde můžeme garantovat, že kamkoliv po ČR doručíme balík do 24 hodin.

A k tomu jedna zvláště dobrá zpráva: ceny za služby u Delibarry patří ve srovnání s konkurencí vždy k těm nižším. Jako bonus navíc dostanete na svůj první balík slevu 200 korun.

Chcete se o tom taky přesvědčit? Vyzkoušejte nás! Až budete potřebovat někam doručit svůj balík, vzpomeňte si, že už na vás čekáme.

Výslednou cenu a přesnou dobu doručení snadno zjistíte v našem jednoduchém online kalkulátoru.

728x90.jpg

I vás se týká vnitrostátní přeprava… nevěříte?

Vnitrostátní doprava se netýká jen firem, které převážejí paletové zásilky, kusové zásilky nebo jiné zboží po ČR sem a tam. I jednotlivci nebo domácnosti přece potřebují občas poslat balík příbuzným na Moravu nebo dodat zásilku k babičce či na chatu, případně jen poslat ji z jednoho konce Prahy na druhý. Obvykle však při tom narážejí na některý z těchto problémů:

  • nemají potřebné vozidlo
  • nemají řidiče
  • nemají čas
  • a nakonec vlastně nemají ani chuť („Trmácet se s tím přes půl republiky? To se na to raději vykašlu!“)

Nesmíme ale zapomínat na to, že mezi námi jsou tací, pro které je sezení za volantem auta a přeprava nejrůznějších balíků životní vášní a posláním. Kteří milují tulácký způsob života a cestování mají v krvi. Kteří ráno vyjedou z Aše a večer zakotví v Pardubicích, aby druhý den za svítání až byli zase na cestě a večeřeli třeba ve Zlíně. Tito milovníci světa na čtyřech kolech budou nadšeni, když budou moci vyhovět požadavkům zákazníků a dopravit kusové zásilky a balíky kamkoliv po České republice.  A největší radost mají, když to stihnout ještě dříve než v avizovaný čas.
Jsou i u nás, v Delibarry. Tak toho využijte!

Chci využít slevu 200,- Kč na první zásilku!