22.5.2016

Vnitrostátní přeprava balíků a zásilek po ČR

Vnitrostátní přeprava po ČR

Svět vnitrostátní přepravu balíků pro nás znamená expresní doručení za bezkonkurenční ceny. Díky našemu propracovanému systému jsme schopni zásilky doručovat do 24 hodin a to již od 99,- Kč. Vážíme si našich zákazníků, proto Vám na první vnitrostátní přepravu balíků po Česku dáme 200,- Kč slevu!

 

Cena se slevou

coins
První balík již od 90,-

Rychlost


Balík doručíme i do 24 hodin

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík po česku

Dvě auta vyjedou ze stejného místa, jedno z nich je sice pomalejší, ale vyjede dříve. Kdy ho rychlejší auto dožene?

Dva cyklisté jedou proti sobě, jeden jede rychlostí x, druhý rychlostí y – kdy se setkají?

A do třetice: Dva běžci vyběhli ve stejný okamžik, ale každý se pohybuje jinou rychlostí. V jaké vzdálenosti bude ten pomalejší, až první dorazí do cíle?

Vzpomínáte…? Ano, takhle nás učitelé ve školních lavicích trápili s příklady na pohyb. Ale nebylo to samoúčelné.
Již tisíce let se totiž předměty neustále pohybují z bodu A do bodu B, ať už je někdo převáží, nosí, táhne nebo přemisťuje jiným vhodným způsobem. Ne nadarmo pochází slovo „transport“ z latiny. Ale zatímco ve starověku si lidé museli vystačit s dřevěnými vozy taženými koňmi a cesta jim trvala třeba měsíce, dnes jsou možnosti mimořádně široké.

Právě proto, že každý z nás přece občas potřebuje něco dopravit někam po Česku, jsou tu firmy jako Delibarry, které se tohoto úkolu s radostí zhostí, aby vy jste už nemuseli. Dokážou propojit jednotlivé kurýry, dopravce a zákazníky, vyřídit veškerou administrativu, postarat se o bezpečnost převážených balíků a vše to stihnout v rekordním čase.

Vítejte ve světě vnitrostátní dopravy – ve světě, kde svůj balík ráno odevzdáte kurýrovi a večer si ho vyzvedne cílový zákazník na libovolném místě kdekoli v České republice. Ve světě, kde se z měsíců staly hodiny a kde můžeme garantovat, že kamkoliv po ČR doručíme balík do 24 hodin.

A k tomu jedna zvláště dobrá zpráva: ceny za služby u Delibarry patří ve srovnání s konkurencí vždy k těm nižším. Jako bonus navíc dostanete na svůj první balík slevu 200 korun.

Chcete se o tom taky přesvědčit? Vyzkoušejte nás! Až budete potřebovat někam doručit svůj balík, vzpomeňte si, že už na vás čekáme.

Výslednou cenu a přesnou dobu doručení snadno zjistíte v našem jednoduchém online kalkulátoru.

728x90.jpg

I vás se týká vnitrostátní přeprava… nevěříte?

Vnitrostátní doprava se netýká jen firem, které převážejí paletové zásilky, kusové zásilky nebo jiné zboží po ČR sem a tam. I jednotlivci nebo domácnosti přece potřebují občas poslat balík příbuzným na Moravu nebo dodat zásilku k babičce či na chatu, případně jen poslat ji z jednoho konce Prahy na druhý. Obvykle však při tom narážejí na některý z těchto problémů:

  • nemají potřebné vozidlo
  • nemají řidiče
  • nemají čas
  • a nakonec vlastně nemají ani chuť („Trmácet se s tím přes půl republiky? To se na to raději vykašlu!“)

Nesmíme ale zapomínat na to, že mezi námi jsou tací, pro které je sezení za volantem auta a přeprava nejrůznějších balíků životní vášní a posláním. Kteří milují tulácký způsob života a cestování mají v krvi. Kteří ráno vyjedou z Aše a večer zakotví v Pardubicích, aby druhý den za svítání až byli zase na cestě a večeřeli třeba ve Zlíně. Tito milovníci světa na čtyřech kolech budou nadšeni, když budou moci vyhovět požadavkům zákazníků a dopravit kusové zásilky a balíky kamkoliv po České republice.  A největší radost mají, když to stihnout ještě dříve než v avizovaný čas.
Jsou i u nás, v Delibarry. Tak toho využijte!

Chci využít slevu 200,- Kč na první zásilku!