12.6.2016

Jak poslat balík nebo zásilku do Francie

balík do francieFrancie – ta kouzelná země! Země dobrého jídla a vína, země lásky a romantických příběhů, země vysokých hor, drsné přírody, pohádkových pláží i mořského příboje… vítejte ve Francii, turisticky nejvyhledávanější zemi na světě. Kromě milionů turistů však do Francie putují každý den i stovky, nebo snad tisíce balíků, které cestovaly třeba přes celý svět, aby našly své cílové majitele právě ve Francii. I my v Delibarry tam doručujeme. Chcete poslat balík do Francie? Zkuste to s námi.

Cena se slevou

coins
První balík již od 217,-

Rychlost


Expresní balík doručíme i do 24 hodin

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík z/do Francie

Tři důvody, proč Delibarry

Můžeme vám nabídnout tři základní důvody, proč si zvolit právě naše služby, když chcete posílat zásilku do Francie:

  • Za prvé, Delibarry je rychlý. Garantujeme doručení do tří dnů, obvykle to ale stihneme ještě rychleji. A pokud byste chtěli mít balík na svém místě již do zítřka, můžeme se domluvit na expresní zásilce. Ta je vyřízena do 24 hodin.
  • Za druhé, Delibarry je spolehlivý. O vaše balíky a zásilky do Francie se staráme jako o vlastní. Zacházíme s nimi pečlivě a navíc je zdarma pojistíme. Takže se nemusíte bát, že by se s nimi po cestě něco stalo. Můžete nám tedy svěřit i cenné předměty.
  • A do třetice? Delibarry je levný. Chápeme, že málokdo si může dovolit vyhazovat peníze oknem. Proto za naše služby nepožadujeme žádné přemrštěné částky, ale přiměřené, rozumné ceny, které zahrnují poštovné do Francie, dopravu a všechno, co s tím souvisí. Neplatíte nic navíc a navíc poskytujeme širokou škálu slev – tak třeba každému novému zákazníkovi nabídneme dvě stovky na jeho první balík.

Jak vám Delibarry usnadní život

U toho ale nekončíme. Nechte se přesvědčit, že Delibarry vám pomůže všechno vyřídit tak, že nebudete muset udělat nic jiného, než připravit balík a předat ho do rukou kurýra, který přijede přímo na váš práh. Žádné nalepování štítků, zajišťování celních povolení, vyplňování faktur… O všechno se postaráme my. Kurýr si od vás balík vyzvedne a zajistí jeho přepravu do Francie. Zde je potom balík distribuován pomocí místní sítě našich partnerů. K cílovému zákazníkovi se dostane nejpozději do 72 hodin od okamžiku, kdy jste jen odevzdali.
Chci využít slevu 200,- Kč na první zásilku do/z Francie!