12.6.2016

Přeprava zásilek do a z Německa

poštovné balík do německaKdyž se trochu zamyslíte, určitě přijdete na někoho známého, kdo žije nebo dlouhodobě pobývá v Německu. Příbuzný, kamarád, kolega…  Není divu, říká se, že v Německu se žije lépe a že tam byli vždycky dál. Proto nás to tam tak táhne. Ale přece jenom: cesta do Německa trvá pár hodin. A čas jsou peníze. Potřebujete poslat balík nebo zásilku do Německa? Strávit několik hodin na dálnici si může málokterý zaměstnaný člověk dovolit. Nemá tedy samozřejmě smysl, abyste s ní jezdili osobně. Svěřte ji do rukou profesionálů, třeba těch od nás z Delibarry! Přeprava zásilek do Německa je pro nás denní chléb. Chcete se o tom přesvědčit? Níže najdete další podrobnosti.

Cena se slevou

coins
První balík již od 148,-

Rychlost


Expresní balík doručíme i do 24 hodin

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík z/do Německa

Připravte balík a my už to zařídíme

Balík do Německa dokážeme doručit už do dvou dnů. Jsme rychlí a spolehliví – a na tom si zakládáme. Chápeme, že ne každý zákazník má přehled o tom, co všechno je potřeba zařídit z hlediska administrativy. Protože každá země má svá specifická pravidla a různou cenu poštovného, je jasné, že vy jako naši klienti se v tom obvykle nevyznáte. Zato my to máme pod palcem. A proto všechno zajistíme za vás. Jediné, co bude vaším úkolem, je připravit pro nás balík tak, aby si jej mohl vyzvednout kurýr. Do Německa se potom balík dostane nejrychleji a nejlevněji. A jestli zrovna moc spěcháte a dva dny jsou pro vás příliš, pak je tu navíc možnost využít expresní zásilkové služby. Je sice o něco dražší, zato umožní doručit balík do Německa již druhý den. Abyste měli už od začátku přehled, kolik zaplatíte, jak dlouho to bude trvat a kde se vaše zásilka právě nachází, všechno vám osvětlí praktický online kalkulátor.

Balík je v Německu

Co bude s vaším balíkem, až ho předáte kurýrovi? Je to jednoduché. Kurýr do Německa zajistí co nejrychlejší dopravu a jakmile se zásilka dostane přes hranice, převezme si jej náš tamější partner: renomovaná ligistická společnost GLS, kterou jistě znáte. Její kamiony a dodávky brázdí i české silnice. V GLS už vědí, co a jak. Kromě toho, že jde o původem německou firmu, se mohou pochlubit dlouhými léty zkušeností. Za tu dobu se naučili, jak nakládat s časem co nejefektivněji, ale hlavně: jak doručit balíky opravdu tam, kam patří. Pokud kurýr GLS z nějakého důvodu opakovaně nezastihne cílového zákazníka na jeho adrese, doručí zásilku na pobočku (Parcel Shop) a zákazník bude informován o tom, že si ji tam může vyzvednout.
Chci využít slevu 200,- Kč na první zásilku do/z Německa!