12.6.2016

Jak poslat balík nebo zásilku na Slovensko levně

zásilka na slovenskoNa začátku takový malý kvíz: máte přehled o tom, kolik stojí poštovné ze Slovenska do Čech? Jak to je na Slovensku s poštou, kdy se doručuje a kdy nikoliv, jaký je ceník zásilkových služeb, kolik vůbec stojí poslat dopis na Slovensko nebo ze Slovenska?

Pokud si nejste jistí, a přesto byste rádi poslali balík na Slovensko, nemusí to být hned důvod k panice. Od toho jsme tu my, kteří máme všechny důležité věci pod palcem. Víme, jak je to na Slovensku s poštovným, jak fungují tamější logistické a přepravní společnosti, co je potřeba zařídit z hlediska administrativy, jaké „papíry“ musíte mít… Zkrátka, jestli hledáte někoho, kdo se o všechno postará, pak jste u nás správně. Delibarry už se těší na to, až bude moci zařídit dopravu vaší zásilky na Slovensko nebo vyzvednutí balíku právě odtamtud a jeho následnou dopravu k vám.

Cena se slevou

coins
První balík již od 217,-

Rychlost


Expresní balík doručíme i do 24 hodin

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Chci poslat balík z/na Slovensko

O Slovensku víme vše

Stihneme to rychle. Cesta k našim východním sousedům trvá za normálních okolností více než pět šest hodin, a to v případě, že se na dálnici nevyskytnou žádné komplikace. Protože to samozřejmě nemůžeme předvídat a neradi bychom vám slíbili něco, co nemůžeme splnit, necháme si určitou rezervu. Ale můžeme vám s klidným svědomím garantovat, že vás balík na Slovensko dorazí do 24 hodin, v případě východní poloviny země do 48 hodin. (V případě Slovenska bohužel neprovozujeme expresní zásilkovou službu.)
V Delibarry fungujeme na principu propojování kurýrů a přepravních společností, a díky jejich vzájemné koordinované spolupráci si můžeme dovolit nabídnout bezkonkureční ceny. Nejlevněji balík na Slovensko pošlete právě s Delibarry. Na našem blogu vám nabízíme srovnání cen s konkurenčními společnostmi – sami se tam můžete přesvědčit, že pokud hledáte spolehlivost, kvalitu a perfektní servis, pak je Delibarry jasnou volbou číslo jedna.

Slovensko máme zmáknuté

Víme, kdy doručuje tamější pošta, kdy jsou slovenské svátky, zda je potřeba mít konkrétní povolení a co všechno si obstarat, než balík vyrazí na cestu. Pro vás jsme to všechno pouze shrnuli v praktickém online kalkulátoru, kam stačí zadat svou objednávku a požadovaný termín doručení. K tomu vám zdarma nabízíme pojištění do 5000 korun a navíc i možnost využít řady slev. Pro každého nového zákazníka máme připravený bonus ve formě slevy 200 korun na první balík. A jestli si nebudete něčím jistí, zavolejte a na všem se domluvíme.
Chci využít slevu 200,- Kč na první zásilku z/na Slovensko!