22.5.2016

Mezinárodní přeprava zásilek a balíků do a ze zahraničí

Při pohledu z vesmíru vypadá naše planeta přímo impozantně. Vidíte ji v

mezinárodní přeprava zásilek

duchu? Teď si vytvořte imaginární pavučinu, kterou celou Zemi obalte. Tahle pavučina představuje jakousi fiktivní sít, která symbolizuje propojení všech míst naší planety. S tím, jak překotně se vyvíjí technologie, úzce souvisí i nutnost přepravovat zboží nejen v rámci jednoho státu, ale rovnou napříč kontinenty. Nejen jednotlivci, ale i firmy potřebují, aby se jejich produkty dostaly jednoho místa na planetě na druhé. Co nejdříve, co nejspolehlivěji. Na to je taky postavena celá mezinárodní přeprava zásilek. A právě od toho jsme tu my, které právě přeprava balíků baví, parta nadšenců ze Zaslat.cz.

Pohodlí

sofa
Odesílejte balíky z pohodlí svého gauče

Rychlost

Balík doručíme do 48 hodin po Evropě a do do 96 hodin po celém světě

Jednoduchost

task
Vše zařídíme za vás + balík pojistíme!

Mezinárodní balíková přeprava za solidní ceny

Narozdíl od vnitrostátní přepravy je ta mezinárodní náročnější. I to jsme však snadno zvládli a mezinárodní přeprava zásilek a balíků je naším koníčkem i životním posláním a největší radost nám dělá radost našich zákazníků. Když vám balík z druhého konce světa dorazí do vlastních rukou za méně než 96 hodin od chvíle, kdy ho odesílatel předal profesionálnímu kurýrovi, přesvědčíte se o tom, že dnes už je možné opravdu všechno.

Že to bude drahé? Nemusí být. Protože v Zaslat.cz zajišťujeme přepravu tisíce balíků a zásilek denně, můžeme si dovolit nabídnout bezkonkurenční ceny. Posílání balíků do zahraničí nebylo nikdy jednodušší. Možná i vy máte příbuzné, kolegy nebo kamarády v zahraničí a čas od času jim chcete poslat balík, zásilku nebo dopis… jenom nevíte, jak na to. Chcete samozřejmě, aby to bylo rychle a spolehlivě. A proto se svěřte se do rukou profesionálů – třeba jako těch od nás v Zaslat.cz.

Přeprava zásilek do zahraničí – Celý svět máme pod palcem

Dříve bývalo zvykem, že si zamilované páry mezi sebou posílaly dopisy. Čekání na takové vzkazy se však mnohdy protáhlo na celé týdny a udržovalo mezi partnery stálou míru určitého romantického napětí – dopis na konec světa cestoval přece jenom poměrně složitě. Zato dnes máme úplně jiné možnosti. Dívka s chlapcem si mohou psát v reálném čase, i když se nacházejí každý na jiném světadíle a dělí je tisíce kilometrů moře a pevniny. Ale jak to mají udělat, když si chtějí poslat dárek?

Jak poslat balík do zahraničí

Protože teleportaci zatím ještě neumíme, musíme si vystačit s hustou a propracovanou sítí mezinárodní přepravy balíků a zásilek. V Zaslat.cz to máme pod palcem – přeprava zásilek do zahraničí je naším denním chlebem. Pomocí výhodných smluv propojujeme kurýry, dopravce a cílové zákazníky. Kurýr si balík nebo zásilku vyzvedne přímo u zákazníka, předá ji dopravci a ten se postará o to, aby ji druhá strana získala v rekordním čase.

Spolupracujeme s renomovanými a silnými partnery, kteří mají bohaté zkušenosti s doručováním balíků a zásilek. Na vše dohlíží profesionálně vyškolení dispečeři. A to hlavní: váš balík doručíme kamkoliv – a to doslova. Můžete se také podívat na náš návod jak balík do ciziny poslat!

Potřebujete zásilku dostat do Asie, Afriky, nebo snad na Severní pól? Žádný problém. Mrkněte na seznam zemí, kam všude doručujeme. Seznam států vám zaplní celý monitor, a ještě budete muset několikrát rolovat myší. Neexistuje místo, které bychom na světě nenašli. A to vše stihnete v případě Evropy za 48 hodin, po světě budeme hotoví do 96 hodin. Chcete se o tom přesvědčit? Leží vám právě doma zásilka určená pro druhý konec světa? Zavolejte a my už to vyřídíme! Jako bonus nabízíme nejen slevu dvě stovky za první balík, ale také bezplatné pojištění a vyřízení veškeré potřebné administrativy za vás.

Chci poslat zásilku se slevou