Nakupování z USA přes Shipito

Amerika je země příležitostí plná rozmanité přírody, kultury ale i vyspělých technologií. Na mapě by ji asi nikdo z nás dlouho nehledal zejména díky své rozloze přes 42,5 mil km2. Do Ameriky lidé jezdí za dobrodružstvím, za prací, ale také na nákupy, neboť některé výrobky a značky jsou zde podstatně levnější než jinde ve světě. Ale jak to udělat, když do Ameriky nechci jet, ale přesto chci nakupovat a mít jistotu, že můj balíček dorazí a současně na něj nečekat celou věčnost?

Právě pro Vás je tu k dispozici služba Shipito. Mnozí z Vás se s nákupy z Ameriky již setkali a tím pádem zákonitě i se strastmi, které jsou s tím spojené, jako je proclení, zachycení balíku na celní správě, nesplnění povinných náležitostí a jiné. Ne ojediněle se tedy mohlo stát, že balík dorazil i s měsíčním zpožděním, a nebo byl zaslán zpět k odesílateli. To se Vám s Shipitem nikdy stát nemůže. Důvodem je plně automatizovaný systém přepravy zásilek a využití Americké adresy, kterou si zdarma může vytvořit každý na světě. A jak to funguje? Podívejte se na video níže, kde se vše dozvíte.https://www.shipito.com/cs/

Zde je odkaz přes, který se můžete na Shipito zaregistrovat a začít pohodlně a bez starostí nakupovat z Amerických e-shopů.

A co když si nevíte rady, jak nákup provést? Nebojte, ani to není překážkou toho, aby se k Vám vaše vysněná zásilka dostala. Jednoduše využijte možnosti Asistovaného nákupu. Naši pracovníci nakoupí vše za Vás. Platbu pak provedete pomocí vašeho Shipito účtu a pak už jen stačí počkat, až balíček dorazí.

A kolik zaplatíte za přepravu balíčku? Díky obrovskému množství zásilek, které Shipito zajišťuje, Vám umožní ušetřit za přepravu zásilky až 80% oproti běžným cenám díky množstevní slevě. A pokud byste si balíček nemohli vyzvednou okamžitě tak Vám jej uskladníme až na 90 dní zdarma.

Připojte se i vy k milionům spokojených zákazníků, Shipito Vám vaši zásilku doručí, ať jste kdekoli.

Uložit odkaz do záložek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *